Rizesporlu futbolculardan anlamlı pankart

Rizesporlu futbolculardan anlamlı pankart

  • 1
  • 0

Çaykur Rizesporlu futbolcular Rams Başakşehir maçına Rize Yeşilay Şubesi tarafından hazırlanan pankart eşliğinde çıktı.

Çaykur Rizesporlu futbolcular sahaya Rize Yeşilay Şubesi tarafından hazırlanan “SPOR BAĞIMLILIKTAN KORUR!” pankartı eşliğinde çıkarak, bağımlılıkla mücadele çalışmaları kapsamında yürütülen farkındalık faaliyetlerine destek oldu.

Bağımlılıkla mücadele çalışmaları kapsamında yapılan etkinlik hem ekranları başındaki futbolseverler hem de futbol müsabakasını izlemek için tribünleri dolduran binlerce vatandaşımız tarafından büyük destek gördü.

Rize Yeşilay Şube Başkanı Selçuk Beşikçi, yaptığı açıklamada, “ Toplumun alkol, sigara, kumar, teknoloji ve madde bağımlılığı gibi kötü alışkanlıklardan korunması için toplum bilincini arttırmaya ve farkındalık oluşturmaya çalıştıklarını belirterek, bizlere her zaman destek olan Çaykur Rizespor kulübümüze ile taraflarımıza teşekkür ediyoruz.” diye konuştu.

Bağımlılıklardan korunmanın en güzel yöntemlerinden birinin spor olduğunu belirten Beşikçi, “Özellikle gençlerimizi ilgi duyacakları herhangi bir spor dalıyla ilgilenmeye ve sağlıkları korumaları ve gelişimlerine katkı sunması açısından sürekli ve düzenli olarak spor yapmaya davet ediyoruz.” ifadelerini kullandı.

Haber : ZEYNEP KOPUZ

Yorum Yap

Motorin ve benzinin litre fiyatında indirim

Motorin ve benzinin litre fiyatında indirim

  • 0
  • 0
Şehir hayatını bırakıp memleketinde besici oldu

Şehir hayatını bırakıp memleketinde besici oldu

  • 2
  • 0

Türk Sanat Müziği'ne unutulmaz eserler kazandıran Rizeli bestekar?