Ocaklı: Hiç durmadan, yorulmadan mücadeleye devam edeceğiz

Ocaklı: Hiç durmadan, yorulmadan mücadeleye devam edeceğiz

  • 0
  • 0

CHP'nin 46 yıl sonra Rize'den çıkardığı ilk milletvekili Tahsin Ocaklı, TBMM'de kaydını yaptırdı. Ocaklı, "Rize’nin hakkını alması için hiç durmadan, yorulmadan mücadeleye devam edeceğiz” dedi.

28. Dönem Milletvekili Genel Seçimi'nin ardından milletvekillerinin TBMM'deki kayıt işlemleri sürüyor. 46 yıl sonra CHP'nin Rize'den Meclis'e gönderdiği ilk milletvekili olan Tahsin Ocaklı da TBMM'de kaydını yaptırdı.

Ocaklı kayıt işlemlerinden sonra yaptığı açıklamada, “Bugün sevgili eşim ile birlikte, 28. Dönem Milletvekilliği kayıt işlemini tamamladık. Ülkemize ve milletimize hayırlı olmasını temenni ediyorum. Rize’nin hakkını alması için hiç durmadan, yorulmadan mücadeleye devam edeceğiz” dedi.

Uzun bir aranın ardından Millet İttifakı'nın da desteğiyle Rize'nin CHP'den milletvekili çıkardığını belirten Ocaklı, "Bundan sonra Rizelilerin emrine amadeyim. Türkiye’nin halkı bize muhalefet görevini vermiştir. Bizde bu görevi daha doğru biçimde yapmak için elimizden geleni yapacağız. TBMM’de daima Rize'nin ve çayın sorunları için çalışacağım. Her ne kadar iktidar olamadıksa da bir iktidar milletvekili gibi TBMM’de Rize için çalışacağım. Adaylık sürecinde verdiğim sözlerin gerçekleşmesi için sonuna kadar mücadele edeceğim." diye konuştu.

Haber : Cansu Şalambar

Yorum Yap

Rize'de Uluslararası MTB Cup Dağ Bisikleti Yarışları yapıldı

Rize'de Uluslararası MTB Cup Dağ Bisikleti Yarışları yapıldı

  • 1
  • 0
Ünlü çift resmen boşandı

Ünlü çift resmen boşandı

  • 0
  • 0

Rize-Artvin Havaalanı hangi tarihte kullanıma açılmıştır?