Derepazarı ile kucaklaşacağız

Derepazarı ile kucaklaşacağız

 • 0
 • 2

Derepazarı’nda kimsenin kaybetmeyeceği bir seçimin yapılacağının altını çizen AK Parti Derepazarı Belediye başkan adayı Şaban Kalça eskiye takılmadan yeni dönemde hep birlikte Derepazarı için vira bismillah diyerek yola çıkıyoruz dedi.

Cumhurbaşkanı ve AK Parti genel başkanı Recep Tayyip Erdoğan’ı  onayı ile AK Parti Derepazarı belediye başkan adayı gösterilen Şaban Kalça; “Helalleşerek, komşuluk hukukuna riayet ederek, hep birlikte Derepazarı olacağız. Milletimizle kucaklaşacağız” ifadelerini kullandı. 

AK Parti Derepazarı Belediye Başkan adayı Şaban Kalça; “Partimizin yetkili organları ve genel başkanınız, Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın tensipleriyle AK Parti Derepazarı belediye başkan adaylığı şahsıma tevdi edildi. Bu süreçte bizlere desteklerini esirgemeyen hemşerilerimize, teşkilat mensuplarımıza, ilçe ve il teşkilatımıza, milletvekillerimize ve Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız sayın Recep Tayyip Erdoğan’a şükranlarımı sunuyorum. Adaylık sürecini bir demokrasi  şöleni halinde geçirmemize katkı sağlayan çok kıymetli aday adayı arkadaşlarım sayın Erkan Köse’ye, sayın Ömer Vanlı’ya, sayın Bünyamin Albayrak’a ve sayın Ahmet Ayhan Yıldız’a teşekkürler ediyorum. Bize desteğini esirgemeyen Derepazarılı hemşerilerimiz ile buluşmaya ve yeni dönemdeki projelerimizi onların beğenisine sunmaya başlayacağız. Derepazarında yeni bir dönemin arefesindeyiz. Birlik beraberlik içerisinde Derepazarı’nda kaybedenin olmayacağı, kazananın bütünüyle Derepazarı olacağı bir dönem için yola çıktık. Helalleşerek, komşuluk hukukuna riayet ederek, hep birlikte Derepazarı olacağımız, ortak akılla Derepazarı’nı birlikte yöneteceğimiz bir dönem için vira bismillah diyoruz. Hazırız, kararlıyız. Türkiye yüzyılı vizyonunda Derepazarı’nı AK Partimiz ile gerçek ve vizyoner belediyecilik anlayışına kavuşturacağız” ifadelerini kullandı.

Haber : HÜSEYİN ÇATAN

 • Misafir

  Misafir

  Yazıklar olsun reise yalan yanliş bilgi verenler satanlar iş başinda

  Cevap yaz
  13.02.2024 09:22
 • Misafir

  Misafir

  Biliyoruz. Şaban kalça nasıl kucakladığını senin gibi bir akrabam olduğundan utanç uyuyorum işin gücün filim 10 yıldır nerdeydin şimdimi hatırladın derepaarını

  Cevap yaz
  12.02.2024 21:04
Yorum Yap

Merkez Bankası faiz oranını değiştirmeyerek yüzde 45'te sabit bıraktı

Merkez Bankası faiz oranını değiştirmeyerek yüzde 45'te sabit bıraktı

 • 0
 • 0
Başkanın seçim kampanyasına saldırı: Aracının camı kırıldı, pankartı kurşunlandı

Başkanın seçim kampanyasına saldırı: Aracının camı kırıldı, pankartı kurşunlandı

 • 0
 • 0

Ç. Rizespor formasını giyen ilk İngiliz futbolcu?