Bahçeli'den seçim sonrası ilk açıklama

Bahçeli'den seçim sonrası ilk açıklama

  • 0
  • 0

MHP lideri Devlet Bahçeli, 31 Mart yerel seçim sonuçlarının netleşmesinin ardından ilk açıklamasını yaptı. Bahçeli, "Milletimiz yerel seçimler kanalıyla bilhassa sosyal ve ekonomik sıkıntılarını paylaşmış, önümüzdeki sürecin gündem konusunu tayin etmiştir'' dedi.

MHP Genel Başkanı Bahçeli'nin açıklamalarından satır başları:

31 Mart seçimleri, Türk demokrasi hayatının yüksek bir standarda ulaştığını, bu konuda dünyaya örnek teşkil ettiğini adeta belgelemiştir. Aziz milletimizin sandık vasıtasıyla verdiği mesaj mühimdir. Milliyetçi Hareket Partisi bu demokratik mesajı almış, seçim sonuçlarının çok boyutlu değerlendirmesini yapmak üzere kolları sıvamıştır.

ATILIM VE REFORM HAMLELERİ KARARLILIKLA DEVAM EDECEKTİR

Cumhurbaşkanlığı Kabinesi görevinin başındadır. Her alanda atılım ve reform hamlelerine kararlılıkla devam edecektir.Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan devletin başıdır ve desteğimiz sonuna kadar arkasındadır. 31 Mart seçim sonuçlarını kim nasıl yorumlarsa yorumlasın, Milliyetçi Hareket Partisi müessir bir başarı elde etmiştir. Milletimiz yerel seçimler kanalıyla bilhassa sosyal ve ekonomik sıkıntılarını paylaşmış, önümüzdeki sürecin gündem konusunu tayin etmiştir.

Haber : İHA

Yorum Yap

Çaykur Rizespor, yeni transferini duyuruyor

Çaykur Rizespor, yeni transferini duyuruyor

  • 0
  • 0
Rize’de bayramlaşma programı belli oldu

Rize’de bayramlaşma programı belli oldu

  • 0
  • 0

Hangisi Rize'nin sahil ilçelerinden birisi değildir?