Rize Artvin Havalimanı Personel Alımı

Rize’de 3 Nisan 2017’de temeli atılan ve 2022’nin ilk aylarında hizmet vermeye başlamasının planlanan Rize-Artvin Havalimanında 10’larca yeni personel alımı yapılacak.

 • 4
 • 6858
Rize Artvin Havalimanı Personel Alımı
Yazı Boyutu
Yazdır

Rize-Artvin Havalimanı'nda 100 milyon ton dolgunun 98 milyon tonu tamamlandı. Ordu-Giresun Havalimanı’nın ardından deniz dolgusuna yapılacak Türkiye'deki ve Karadeniz Bölgesi'ndeki 2. havalimanı olma özelliğine sahip olacak Rize-Artvin Havalimanı projesinin inşaat çalışmaları devam ediyor.

100 milyon tonluk dolgunun gerçekleşeceği Rize-Artvin Havalimanı projesinde 98 milyon tonluk dolgu tamamlanırken, pist, terminal binaları ve çay bardağı şeklinde olacak giriş tagı kule de şekillenmeye başladı.

 

İLK UÇAĞIN YIL SONU İNMESİ PLANLANIYOR
Havalimanı dolgusunda yüzde 98, üst yapıda ise yüzde 50 tamamlanma olduğunu dile getiren Rize Valisi Kemal Çeber, "Havalimanında bugün itibariyle yüzde dolgu anlamında yüzde 98 tamamlanma sağlandı. Yani 100 milyon ton dolgunun 98 milyon tonu bitti. Diğer alt yapı işleri ile birlikte toplam alt yapı seviyemiz yüzde 95, üst yapıda da yüzde 50 seviyesine ulaştık. Hızla devam ediyor. Amacımız bu yıl sonunda tamamlanmış olarak havalimanımıza ilk uçağı indirmek" dedi.

Yorumlar 5
 • Misafir

  Misafir

  Personel alacak diye başlık Atın haberde öyle birşeyyok ????????????????????????

  Cevap yaz
  1 ay önce
 • Misafir

  misafir

  nasıl başvuru yapıcaz yani nereye

  Cevap yaz
  1 ay önce
 • Misafir

  Mihrimah

  Personel ilanı diye girdim ondan başka herşey var niye gözükmüyor

  Cevap yaz
  1 ay önce
 • Misafir

  VİLDAN HACIFAZLIOĞLU

  MERHABA İSTANBUL SECURİTAS ÖZEL GÜVENLİK OLARAK ÇALIŞMAKTAYIM KENDİ MEMLEKETİM PAZARDA ÇALIŞMAK İSTERİM HANGİ ÖZEL GÜVENLİK ŞİRKETİ BAKIYOR ACABA NASIL BAŞVURU YAPABİLİRİM

  Cevap yaz
  1 ay önce
 • Misafir

  Osman ataseven

  Ben İstanbul Atatürk hava limanında 2012 2015 arasında iç hatlar şut bagaj bölümü ve cip şoförlüğü yaptim deneyimliyim nanil başvurabilir lütfen yardımcı olun 0537 4317930

  Cevap yaz
  1 ay önce
Yorum Yap
Yorum Gönder